poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Poniedziałek Wielkanocny, znienawidzony Poniedziałek Skalskiej (i czerwona sukienka).

Sukienka: sh. Torebka: New Look.

Według staropolskiej tradycji, każda panna, która zostanie oblana wodą w Poniedziałek Wielkanocny, będzie miała powodzenie przez cały rok. W terenach, z których pochodzę, tradycja ta jest bardzo przestrzegana, szczególnie przez panów, tak zwanych Turków i moich szanowanych kolegów w jednym, którzy robią w to sposób bardzo tradycyjny, brutalny i na samą myśl o nich przechodzą mnie dreszcze. W każdym razie, co rok bronię się rękami i nogami przed ich wizytą i ostatnio całkiem dobrze mi to wychodzi. Nie udaje mi się natomiast uciec przed rodzinnym oblewaniem, gdzie faceci są prawie równie okrutni, ale patrząc na tradycję i związane z nią przesądy, raz w tym dniu można. Nie wiem dokładnie, na czym to powodzenie ma polegać, ale w tym roku ja już mam to dostatecznie zapewnione, dzięki pewnym przypadkowym Panom, którzy zaskoczyli mnie w najmniej oczekiwanym momencie, nie pozostawiając na mnie ani jednej suchej nitki. Ale Panowie, szacun ogromny i dzięki, że w wiadrach mieliście ciepłą wodę.
Miały być inne zdjęcia, chciałam Wam pokazać moje włosy a'la Magda Gejsler (na facebooku mogliście zobaczyć i przeczytać, prostownica roztrzaskała mi się o podłogę i teraz muszę przez jakiś czas chodzić w naturalnych lokach). Niestety plany ładnych zdjęć popsuli Panowie, wylewając na mnie wodę, przez co, choć może tego nie widać, nie ma na mnie ani jednej suchej nitki. Będzie powodzenie, jak nie będzie, to się wkurzę, hej!A poniżej zdjęcie Panów, których prywatnie uwielbiam, ale dzisiaj nienawidzę. Jeśli jakaś panna zobaczy ich dziś na horyzoncie, z dobrego serca radzę uciekać ile tylko sił w nogach ;-)

18 komentarzy:

 1. Ale masz super samochód;)! Kwiatuszki rządzą:D

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna ta czerwona sukienka, kojarzy mi się z piosenka fisza ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W lokach baardzo Ci do twarzy, nie prostuj ich już! Wiem z doświadczenia, naturalne włosy podobaja sie najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądasz oczywiście prześlicznie, jednak moją uwagę zwrócił głównie samochód pomalowany w kwiatki! Niesamowicie sympatycznie to wygląda. Tak jakby z impetem wjechał w łąkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. kochana zostaw u mnie adres maila pod konkursem na bransoletkę ANIMALKINGDOM♥

  OdpowiedzUsuń
 6. świetna sukienka i bardzo fajnie Ci w tej fryzurce :)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. W lokach wyglądasz świetnie! Może i lepiej, że ta prostownica się zepsuła :P

  OdpowiedzUsuń
 8. super zestaw ale auto z tyłu skradło moje serce ! :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Boska kiecka!! Wyglądasz pięknie. Mnie też bardzo się podoba "ubranko" na samochodzie. Super!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. pięknie!.. ślicznie Ci w naturalnych lokach... szkoda niszczyć włosów prostowaniem a w tych naprawdę rewelacyjnie wyglądasz. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. tak w 100% lepiej Ci w takich włosach :) sukienka urocza :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetnie Ci w takich włosach ! Śliczna sukienka. :))

  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 13. I tak Ci do twarzy w loczkach :)

  OdpowiedzUsuń