czwartek, 16 sierpnia 2012

Madżik Majki, czyli Dream Team.


Pytacie i pytacie, co u mnie... A no to powiem Wam, że wciąż mieszkam trochę w Rzeszowie, prawie tyle samo na Podhalu i wciąż nie mam tyle wolnego czasu, ile bym chciała. JESZCZE nie mam nowego nazwiska, kota też nie, o tych obiecanych trzydziestu owcach nie wspominając. Już nie narzekam na godzinne podróże, dobytek zapakowany w dwie walizki czy rzeszowskie chodniki, które wciąż psują mi buty. Mam to, co chciałam, powoli i uparcie dążę do tego, co urodziło się w mojej głowie jakiś czas temu. Dlatego ściskając one way ticket do Zakopanego, piszę ostatnie dwa zdania i uciekam na trochę.

PS Na zdjęciu możecie zobaczyć after party filmu "Magic Mike", zobaczyć część mojego Dream Teamu - kobiet, które podesłał mi Rzeszów, z którymi spędzam codziennie pół doby, w których się zakochałam. Co wyprawiałyśmy w kinie podczas seansu, zawstydzona pozwolę sobie zatrzymać w tajemnicy ;-)

PS2 W przyszłym tygodniu zapraszam na bungee pod Gubałówką - będę skakać i krzyczeć, co mi na duszy leży. Oczywiście w czerwonych szpilkach, hej.

wtorek, 14 sierpnia 2012

Kauteryzacja MIDOLLO DI BAMBOO, czyli kolejny sprawdzony sposób na rekonstrukcję włosów.


Temat "cudownego sposobu" na ekspresową regenerację włosów to ostatnio główny temat poruszany przez klientki w naszym salonie i zapewne nie tylko w naszym. Lato się kończy, włosy są przesuszone do granic możliwości, bez połysku i nawilżenia. Tak jak w ostatnich postach polecałam Wam keratynowe prostowanie włosów, tak dziś, z pełną świadomością i zabiegiem przetestowanym nie tylko na klientkach, ale również na moich włosach, polecam Wam kauteryzację MIDOLLO DI BAMBOO.

A co to jest?
Jest to termiczne wprowadzenie i zamknięcie wewnątrz włosa specjalnego serum. Ekstrakty roślinne z pędów bambusa, w połączeniu z dużą ilością hydrolizowanych protein oraz z olejkami naturalnymi, wnikającymi do najgłębszych warstw włosa, wpływają na jego głęboką strukturę. Powierzchnia naczyniowa zostaje wzmocniona, aby włosy były doskonale wygładzone, zyskały nową elastyczność i wspaniały połysk. 


Zabieg kauteryzacji jest nie tyle dużo tańszy niż keratynowe prostowanie, ale też podzielony na trzy części i etapy, dobierane indywidualnie dla każdego klienta:

ZIMNA REKONSTRUKCJA – dla lekko zniszczonych włosów.
CIEPŁA REKONSTRUKCJA – dla zniszczonych włosów.
CIEPŁA I ZIMNA KAUTERYZACJA – dla bardzo zniszczonych włosów.

W celu uzyskania odbudowy włosów do 100% zaleca się trzy zabiegi kauteryzacji jeden raz w tygodniu, przez trzy kolejne tygodnie.


I co Wam powiem, to Wam powiem - wiem, że to wygląda jak jedna wielka reklama, ale dobrze wykonany zabieg kauteryzacji w salonie daje Wam gwarancję rekonstrukcji włosa, teraz, końcem lata, kiedy włosy są naprawdę w opłakanym stanie. Zabieg trwa od 1,5 do 2,5 godziny (w zależności od długości włosów), jest bardzo przyjemny i relaksujący, a klientki, póki co, są w 100% zadowolone.
Takiego efektu nie uzyskacie żadną maską, odżywką czy ampułką wykonaną domowym sposobem. Polecam, nie tylko jako fryzjer, ale również jako klient i wielki fan tego zabiegu. No i oczywiście zapraszam w Rzeszowie do naszego salonu, gdzie Dream Team już się Wami odpowiednio zajmie ;-)

środa, 8 sierpnia 2012

Nanokeratin System, czyli lek na całe zło - pytania i odpowiedzi.

 Bardzo się cieszę, że wpis Nanokeratin System odbił się tak dużym echem, dlatego dziś zamieszczam pierwszą dziesiątkę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.
1. Czy terapia Nanokeratin System może być wykonywana po usłudze farbowania lub rozjaśniania włosów?
Tak, dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie terapii bezpośrednio po usłudze koloryzacji lub rozjaśniania włosów. W każdym innym przypadku należy odczekać 14 dni.

2. Czy włosy powinny zostać przycięte przed zastosowaniem terapii nanokeratynowej?
Nie, zalecamy wykonanie strzyżenia po terapii, w celu usunięcia rozdwojonych końcówek.

3. Jak często powinna być wykonywana terapia Nanokeratin System?
 Powinna być wykonywana co 6 miesięcy lub w razie potrzeby.

4. Dla jakich włosów przeznaczona jest terapia Nanokeratin System?
System został zaprojektowany w szczególności i jest najbardziej efektywny na włosach zniszczonych, suchych, porowatych, pierzastych, zniszczonych przez słońce, rozjaśnianych.

5. Jak skuteczny jest system prostowania keratynowego?
Nanokeratin System jest skuteczny w 100% ;-)

6. Jak długo trwa terapia i odbudowa włosów produktami Nanokeratin System?
W przybliżeniu, 60 minut na krótkich włosach i 120 na długich.

7. Czy terapia keratynowa może być wykonywana u dzieci?
Terapię można stosować u osób powyżej 15 roku życia.

8. Czy terapia może być stosowana na włosach, na których było wykonywane prostowanie chemiczne?
Tak, nanokeratynowa terapia może być stosowana po wszelkiego rodzaju usługach prostowania włosów.

9. Czy kobiety w ciąży bądź karmiące matki mogą poddać się zabiegowi?
Lekarz powinien zapoznać się z etykietą i instrukcją zastosowania przed wykonaniem zabiegu w tym przypadku.

10. Co powinno się robić po terapii?
W trakcie pierwszych 72 godzin nie wolno używać żadnej stylizacji i pielęgnacji ani zmoczyć włosów. W przypadku zawilgocenia należy je wysuszyć suszarką i użyć prostownicy. Nie należy ich związywać, używać gumek do włosów, czy zakładać opasek, ozdób, okularów na włosy.

Na wszystkie inne pytania odpowiem z Dream Teamem osobiście w salonie, gdzie spędzam całe dnie, lub wirtualnie tu: kaj.zet@gmail.com, gdzie spędzam całe noce. Polecam, zapraszam i hej!

wtorek, 7 sierpnia 2012

Nanokeratin System, czyli lek na całe zło.


Dokładnie pamiętam, kiedy pierwszy raz usłyszałam o keratynowym prostowaniu włosów - było to podczas mojego pobytu w Irlandii, gdzie koleżanka przeszła ten zabieg i zachwytom nie było końca. Patrząc na jej mega zniszczone włosy przed i całkowicie zrekonstruowane po zabiegu, zachwytom nie było końca. Kto by pomyślał, że rok później sama będę siedzieć po uszy w tym biznesie i pracować Systemem Nanokeratin.


O czym mówię?
Nanokeratin System jest to rewolucyjna technologia w dziedzinie prostowania włosów dzięki której, przywrócony zostaje naturalny wygląd włosów, utrzymujący się od trzech do pięciu miesięcy. Nanokeratin System wykorzystuje nanomolekuły keratyny, której cząstki są tak malutkie, że miliony z nich mogą się zgromadzić na główce szpilki. Cząstki nanokeratyny zostają osadzone i zamknięte głęboko we wnętrzu zniszczonego włosa, otaczając go trwałą nierozpuszczalną powłoką, dokładnie naśladując naturalną keratynę.


Ta niepowtarzalna formuła oparta jest na cząsteczkach kaszmirowej nano-keratyny, naturalnych aminokwasach, olejkach i witaminach, dzięki którym Twoje włosy są odpowiednio nawilżone, promieniste, piękne i jedwabiste w dotyku, a dodatkowo zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Nanokeratin System został zaprojektowany do każdego typu i kolorów włosów, w szczególności dla włosów zniszczonych.


A co by nie było, w Rzeszowie mamy wakacyjną mega promocję w salonie, gdzie pracuję, więc jeśli ktoś jest zainteresowany zabiegiem lub szczegółowymi informacjami, i oczywiście pamięta, gdzie pracuję, zapraszam do salonu, całą resztę zainteresowanych zapraszam na mail: kaj.zet@gmail.com. Słowo daję, WARTO!