niedziela, 28 lipca 2013

Novia Blanca - moje dodatki ślubne.


W ostatnim wpisie weselnym "Fryzura ślubna - kok idealny" przedstawiłam Wam, co planuję wyczesać ze swojego włosia na wesele. Powiedziałam też, że jestem przeciwnikiem welonów, dlatego nawet nie rozglądam się za takim dodatkiem, natomiast za stroikami do koka jak najbardziej. Kiedy dzień po opublikowaniu posta dostałam maila od Asi, czułam, że to kobieta, która spadła mi z nieba.
O kim mowa? ;-)


Asia i Ida, to dwie kobiety, które prowadzą atelier ślubne Novia Blanca w Warszawie, przy Placu Wilsona. W swojej ofercie mają suknie ślubne i caaaałe mnóstwo dodatków, inspirowanych stylem vintage i retro. Wszystkie suknie są szyte na miarę, a dodatki wykonywane ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół. Poniżej kilka moich ulubionych projektów.


Kiedy dziewczyny zaproponowały mi, że zrealizują moje zachcianki i zajmą się moimi dodatkami ślubnymi, postanowiłam zaryzykować (aczkolwiek jako osoba, która musi wszystko dotknąć zanim kupi, byłam lekko przestraszona). Po wymienieniu trzech maili, dokładnie wiedziały, co mi w głowie siedzi. Nie wiem, jak to zrobiły, bo gdy przeczytałam sobie, jak opisałam im swoje dwa wymarzone stroiki, to sama nie umiałabym tego ogarnąć i przelać na papier, a co dopiero stworzyć ;-) 
Od opisania do realizacji minęło kilka dni, a ja na bieżąco dostawałam zdjęcia na modelce ma maila, dzięki czemu mogłam wszystko kontrolować i wprowadzać poprawki. I podobno oto są! Na zdjęciach widziałam, na paczkę z moim pierwszym prezentem ślubnym, prosto z Warszawy do Zakopanego, czekam jak na szpilce ;-)
Novia Blanca - pełna profesja, anielska cierpliwość do wybrednych klientów, pełen szacun. Dziękuję!


(wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony internetowej atelier: Novia Blanca
facebook: Novia Blanca)

PS Zapraszam na facebook, gdzie bywam częściej i więcej ;-)

2 komentarze: