piątek, 3 grudnia 2010

Buty dla zmotoryzowanych kobiet - Sheila Driving Heel.

Z przeprowadzonych raportów wynika, że w Wielkiej Brytanii jest ponad 11,5 mln kobiet, które mają prawo jazdy, a 1/10 przyznaje, że miała wypadek samochodowy, ponieważ jej buty wyślizgnęły się lub utknęły między pedałami. 80% kobiet nosi niewłaściwe obuwie, z czego 2/3 prowadzi samochód w wysokich obcasach. Oto rozwiązanie dla wszystkich zmotoryzowanych kobiet, które są fankami butów na obcasach! Kompromis między bezpieczeństwem i elegancją wreszcie znaleziony - Sheilas' Wheels opracowała "Sheila Driving Heel” – buty, które przechodzą transformację z wysokich na niskie za pomocą jednego przycisku.

Kobiety tłumaczą się tym, że nie zwracają uwagi na to, jakie buty zakładają rano, a kiedy siedzą już w samochodzie są albo spóźnione, albo po prostu nie chce im się wracać po drugą parę. To takie życiowe i znajome, prawda?
1 komentarz:

  1. Matko jedyna, idealne, przecież ta moja jazda na bosaka w jeszcze nie nagrzanym samochodzie się kiedyś na starość na mnie zemści... Tylko kolor szpilki inny może bym wybrała. Jeśli byłaby taka opcja? Jaka jest szansa ze u nas w Polsce to zaistnieje? -mika

    OdpowiedzUsuń