czwartek, 1 września 2011

Wyniki konkursu Kicz Collection & Vipera.

Najpierw dziękuję za wszystkie nadesłane zgłoszenia! Nigdy nie pomyślałabym, że tyle zdjęć wpłynie na moją pocztę. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden, dlatego zwyciężczynią konkursu sponsorowanego przez Kicz Collection & Vipera zostaje Oleńka, którą możecie podziwiać poniżej! Czerwona torebka Kicz Collection i różowy błyszczyk na dniach zostaną do Ciebie wysłane, proszę o adres korespondencyjny na maila ;-)

 Wybór był naprawdę ciężki, debaty wśród jury bardzo burzliwe, doszło do małych spięć, dlatego postanowiliśmy wyróżnić jeszcze dwie dziewczyny - Anię, która zawiązała kokardę z pięknej, czerwonej koszuli, oraz Amandę, która wymyśliła sobie kokardę na plecach.


Dziewczynom gratuluję i jeszcze raz dziękuję za wszystkie zgłoszenia! W planie jest kolejny konkurs, więc mam nadzieję, że równie licznie weźmiecie w nim udział! Enjoy! ;-)

5 komentarzy:

  1. Jasna sprawa,że weźmiemy udział ;) Zwyciężczyni zasłużyła sobie na nagrodę ;) Sama brałam udział,ale nie mogę się porównywać do Niej ;) Wygląda świetnie! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo...nie spodziewałam się! Dziękuję za wyróżnienie :))

    OdpowiedzUsuń